Merhaba

BirGün Kitap Eki blog sayfasına hoş geldiniz.

Bu sayfada, BirGün Kitap Eki'nde yayınlanan kitap eleştirilerine ve tanıtımlarına yer veriyoruz.

Blog sayfasının içeriği Kitap Ekinin içeriğine paralel biçimde oluşturuldu. Kitap ekinde görmeye alışık olduğunuz Utku ÖZMAKAS'ın derlediği "Yayın Dünyasından Haberler", Helin KÜÇÜK'ün hazırladığı "Dergiler Seni Söyler", Onur AKYIL'ın hazırladığı "Şiir", Melisa UNAT'ın hazırladığı "Çocuk Sayfası" ve Zeynep Ceren EREN'in Toplumsal Cinsiyet kitaplarını derlediği Kendime Ait Bir Oda: "Firkete" sayfalarına sitemizde yer alan bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Birgün Kitap Eki'nin alametifarikalarından birisi olan dosya yazılarına da dosya etiketlerini takip ederek ulaşmanız mümkün.

Kitap Ekinde yer alan edebiyat ve sosyal bilimler kitaplarına ait yazıları da kategorilerine göre (Roman, Öykü, Şiir, İnceleme vs) menüden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bugüne kadar kitap ekinde yazılarına yer verdiğimiz tüm yazarların listesini "YAZARLARIMIZ" menüsü altında görebilir, yazarların tüm yazılarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Birgün Kitap Eki hakkındaki görüş ve önerileriniz ile her türden katkınızı bize ulaştırmak için kitap@birgun.net adresine e-posta gönderebilirsiniz. Twitter'dan takip için: twitter.com/BirGun_Kitap

İyi okumalar.

Birgün Kitap Eki